Użytkownik:Temat

Z PHPEdia.pl
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Temat

O mnie

Witam nazywam sie Maciek, mam 21 lat (1984r), i mnieszkam w Jeleniej Gżrze. jestem nudnym człowieczkiem w okularach. Jestem DYSLEKTYKIEM skanującym każdy wpis a aspellu, wiąc jeśli wszedśeś na moją stronę aby zobaczyć co za debil zrobił orta.. To zrobił go debil który nie uwzględnił kombinacji Maciej+aspell :P

Ja i PHP

Php pochłoneło mnie jakieś 4 lata temu gdy zacząłem pobić pierwsze stronki internetowe (kicha że ...) dla znajomego zespołu muzycznego, co ciekawe na początku myślałem że między php a html jest różnica TYLKO I WYŁĄCZNIE w nazwie pliku. Wiem Wiem siara. Ale cżż przyznałem się..

Z błędu wyprowadziły mnie 2 księżeczki (pierwsze i ostatnie jakie kupiłem), nie podam tytułów bo pożyczyłem je jednemu takiemu (GIBAS jak to czytasz masz blache!!).

Jak każdy zacząłem od prostych działań (bez funkcji), później funkcje a obecnie obiekty (których nawiasem mówiąc nie ruszałem kijem trzymetrowym), ale sie przekonałem do php5 i działałm na niej ambitnie. Między innymi dzięki php.pl, gdzie troszkę poczytałem (dzięki).

Ostatnio staram się w 100% utrzymywać standardy w3c, i to chyba wszystko o php. Jeśli pominąć że ostatnio tylko piszę i piję...

Aktualne zającie

Student.

Aktualny projekt

Kilka projektów graficznych i jeden framework na własne potrzeby.

Zainteresowania

Czym się interesuje temat. Muza, słucham jak nałóg... Film, jak coś zassam (legalnie) .... Sport : snooker :D

Mżj pysk :P

// jeszcze się zastanowią czy go pokazać :P

Czego słucham

Wszystko jak leci i mi się podoba.

Jestem także zarejestrowanym userem na stronie [[1]]